מערכות סליקה – מה השתנה?

בתי עסק רבים, עצמאיים, קטנים ועד גדולים מאוד מחזיקים במערכות סליקה. מערכות סליקה נראו לראשונה לפני המון שונים אמנם, אך ההתפתחות והחדשנות שלהם לא מסתיימת אף פעם. מערכות סליקה היום יכולות לחייב אנשים מכל מקום ובכל זמן גם אם העסק סגור ובא ללקוחות שלכם בכלל להישאר בבית.

מערכות סליקה של המאה ה-21 הן כבר לא קופות שבהן סולקים את הכרטיס. בהרבה מאוד מהסליקות לא צריך בכלל להעביר כרטיס. דרך הסמארטפון או הטאבלט ניתן לשלם בעזרת פרטי כרטיס האשראי ולקבל חשבונית ישר במייל. ככה מקצרים את הזמן התהליך ואפילו חוסכים בדפים שגם מזהמים את הסביבה וגם נזרקים לפח שניה אחרי שקיבלנו אותם. בנוסף, ברגע שהקבלה במייל, היא נשמרת אצלנו וככה לא מאבדים אותה (אלא אם כן מחקתם אותה מהתיבה לנצח). איך זה עובד?

חברות אשראי שונות יצרו מערכות סליקה ממוחשבות ודיגיטליות שניתן דרך כל סמארטפון לסלוק אשראי. אם זה בהתקן שמתלבש על הסמארטפון וחוסך כמובן את אופן הזנת הפרטים של הכרטיס באופן ידני.  או אם זה דרך אפליקציה שדרכה ניתן להזין פרטים באופן ידני. שתי האפשרויות שצוינו מתקשרות לשב"א ומקבלות אישור בתוך פחות מדקה במידה ולא הייתה בעיה עם החיוב. כמובן שכדי להפעיל את המערכות סליקה הדיגיטליות האלה צריך לקבוע מול חברות האשראי את גובה העמלה שמשולמת. במידה ויש לך עסק, אופן התשלום באשראי דרך הטלפון יכולה מצד אחד לחסוך לך זמן ומקום ומצד שני להגדיל את הרווחים שלך כעת שניתן לשלם בעוד אמצעי תשלום. ולכן, העמלות שחברות האשראי לוקחות לעיתים, מאוד קטנות לעומת הרווח של העסק.

אז אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או עצמאיים שנמאס להם להחזיק כל כך הרבה מזומן ולהסתבך עם העודף, דעו שיש מערכות סליקה שיתנו לכם פתרון עסקי מעולה. השימוש במערכות סליקה דיגיטליות הוא נוח ומהיר ויאפשר לכם להגדיל את הרווחים ואת קהל הלקוחות שלכם. אתם לא צריכים לסחוב איתכם עוד פריט באוטו עבודה ולא להתעסק עם חוטים ורשתות בחנות הקטנה שלכם. רק תדאגו לאינטרנט וסמארטפון תקין.

בניית אתרים לעסקים קטנים – להפגין נוכחות ברשת

לשם בניית אתרים לעסקים קטנים נדרש לנתח את פעילותם העסקית הכללית גם באתר עצמו, ואכן בכל אתר ניתן לכלול כלים לשם ניתוח ובקרה אחר נתוני האתר שלך. בכל מגוון אתרים לעסקים קטנים ישנם יתרונות גדולים עם היכולת למדוד באופן מדויק את הביצועים של אותם אתרים וכן למדוד את תגובות הגולשים אליו.

ניתן להתקין בכל אתר מערכות מתקדמות של סטטיסטיקה שיסרקו את מספר הכניסות לאתר עם דיווח מפורט על כמות כניסת גולשים ולקוחות בכל רגע נתון. במרבית בניית אתרים לעסקים קטנים ניתן לזהות את מגוון דרכי גישה לאתר ומה הייתה בדיוק תנועת הגולשים, גם נתונים כגון כמה צפיות היו לכל תוכן על ידי כל גולש בנפרד יכולים להיות מוגשים לבעלי אתרים ויכולים להיות מועילים עבורם.

כל מגוון הנתונים הקיימים בכל בניית אתרים לעסקים קטנים בשילוב הפרטים האחרים כגון כמות הפניות שהתבצעו באמצעות האתר, האם בוצעו רכישות וכיוצא באלו יספקו עבורכם תמוה כללית מהימנה על מידת יעילות אתרים לעסקים קטנים בזמן אמת ובאופן יום יומי, כך ניתן יהיה לשפר יותר את האתר ולסייע לקידומו. באמצעות תכנות ועיצוב אתר עם חברה לעיצוב אתרים תוכלו גם אתם להטמיע גם באתר העסקי או הפרטי שלכם את כל המערכות הסטטיסטיות המתקדמות שיספקו את כל המידע המקיף לגבי אופן פעילות האתר שלכם, כך גם בניית אתרים לעסקים קטנים יאפשר לכם להחזיר את ההשקעה הכספית שלכם. מערכות אלו מספקות כלים איכותיים רבים בנושאי ניתוח ומעקב אחר תוצאות שירשתו אתכם באופן מועיל יותר לקידום העסק או הארגון הכללי.

גם האמת בניית אתרים לעסקים קטנים מאפשרת להופיע בחיפושים שונים ולכן היא צעד חשוב ועיקרי כדי להשפיע יותר על יכולת הקידום של האתרים ברשת באמצעות טכנולוגיות ספציפיות גם האתר שלך יוכל להיות מקודם בנועי החיפוש השונים כאשר בניית אתרים לעסקים קטנים צריכים להיות עם כל כלי הקידום הנחוצים בנושא זה.

פעילויות לילדים- לילדים מאושרים יותר

ילדים שיהיו ילדים מאושרים ושמחים יותר יעסקו בכל מגוון פעילויות לילדים שקיימות כיום. במיוחד

בימים אלו כאשר לילדים יש נטייה לבלות שעות ארוכות ורבות מול מסכי הטלוויזיה, משחקי המחשב

ומשחקי הפליסטיישן או לבלות שעות מול האייפון, וכן בתרבות של שפע בה לילדים יש הכול הם

שוכחים להעריך את הדברים הקטנים ונוטים להיות מפונקים, לכן פעילויות לילדים יוכלו להחדיר בהם

גם את שמחת הפעילות הפיזית שחשובה מאד לבריאותם, וגם להעריך ולשמוח מהנאות קטנות יותר

ולדעת כי יש יתרונות רבים יותר ביציאה למגוון של פעילויות לילדים מאשר להשקעה בישיבה מול

המסכים הרבים באופן פאסיבי. פעילויות לילדים מושכות ילדים לפעילות אקטיבית יותר, וכן ליצירת

קשר חברתי של אינטראקציה רבה יותר עם ילדים אחרים שלא במסגרת הפעילות הבית ספרית.

פעילויות לילדים יכולות גם לחזק את הקשר שבין ההורה לילד.

מבין עשרות הרבות של פעילויות לילדים הקיימות בכל מקום ועוסקות בכל הנושאים ותחומי העניין,

מומלץ שהילד יבחר פעילות אחת לפחות החביבה עליו וכן מדי פעם להצטרף אליו לפעילות משותפת

יחד עם ההורים. חשוב לזכור כי מרבית פעילויות לילדים אינן במחירים גבוהים מידי ואף מוצעות

לקהל באפשרויות רכישה של מבצעים, קופונים או אחד פלוס אחד. אין ספק כי זו הזדמנות טובה לא

להחמיץ כאלה פעילויות שיכולות להוציא את הילד משגרתו ולהרחיב את אופקיו. בנוסף בבחירה של

פעילויות לילדים למשל צפייה בקולנוע עם חברים, ניתן גם לחנך את הילד להכין עמו את הפופקורן

בבית ולהביא לקולנוע ולהסתפק בקניה צנועה יותר במזנונים השונים במתחמי המשחקים והפעילויות.

פעילויות לילדים בעונת החורף מתקיימות לרוב במקומות סגורים יותר, אך גם יכולים לכלול טיולי

טבע רבים או ביקור בחרמון או בירושלים במידה ויורד שלג וכך גם יניעו ילדים לחוות יותר טיולים

רגליים ולהכיר את הארץ. באופן טבעי פעילויות לילדים שיש להם גוון תוסס ודינאמי יותר אלו

הפעילויות הנערכות בעונת הקיץ וכוללות שחיה בחופי הים, משחקי חוף או משחקי מים שונים כגון

פעילות במגלשות מים וכיוצא באלו.