נכות כללית | תאונת עבודה | אובדן כושר עבודה – ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

אנחנו רגילים לשגרת החיים , קמים בבוקר , מלבישים את הילדים , כוס קפה , וזזים לעבודה . בסוף החודש אנו מקבלים משכורת , ועם התנהלות כלכלית נכונה  – המשכורת מכסה ואף אפשר לחסוך .

אדם מחושב צריך לחשוב כמה צעדים קדימה . לכן אדם שחי ממשכורת חודשית , צריך להכניס בשיקוליו – מה יקרה אם לא נוכל מחר ללכת לעבודה . ההוצאות יישארו אותו דבר – אך כסף לא ייכנס .

בדיוק בשביל זה – יש ביטוח רלוונטי – ביטוח אובדן כושר עבודה . ביטוח אובדן כושר עבודה – נותן לך משכורת כשאתה יושב בבית ולא יכול לעבוד .

כמה מילים על ביטוח אובדן כושר עבודה :

ביטח אובדן כושר עבודה , מאפשר לאדם שרכש את הכיסוי הזה לקבל קיצבה במקרה שאדם חלה או נפצע – וכעת אינו יכול להמשיך לעבוד .

ביטוח אובדן כושר עבודה אמנם לא מכסה את המשכורת שקיבלת במקום העבודה הקודם לגמרי , אלא בצורה חלקית . אתה מחליט כמה מהמשכורת תרצה לבטח – כאשר התקרה ב ביטוח אובדן כושר עבודה היא עד 75% מגובה המשכורת שקבלת כשהיית שכיר .

נפצעת / חלית ? מקרה הביטוח קרה ? עד לאירוע אתה משלם פרמיות של ביטוח אובדן כושר עבודה

מלאות , אך בעת קבלת הקיצבה – אתה פטור מלשלם את הפרמיה – אך הזכויות שלך נשארו ואף ממשיכות לצבור .

איפה קונים ביטוח אובדן כושר עבודה ?

ביטוח אובדן כושר עבודה הינו ביטוח שקיים אצל חברות הביטוח כולם . אם אתם מעוניינים לרכוש – מצאו סוכן שנראה לכם מתאים לצרכים – שיאמר לכם מהם תנאי הפוליסה , כמה אתם משלמים ? מהם תנאי הפוליסה ? ותבקשו להבין את סעיפי הפוליסה .

כמובן שישנם כמה מסלולים ב ביטוח אובדן כושר עבודה . לכן שבו עם סוכן מיומן ואמין שבעזרת שאלות מגששות – יוכל להתאים לכם את ביטוח אובדן כושר עבודה המתאים לכם .

שאלות מגששות עיקריות יהיו סביב המשכורת שלכם – והגיל שלכם – שני אלמנטים אלו קובעים בעיקר – את ביטוח אובדן כושר עבודה – המתאים לכם .

כדאי לדעת :

לפני שאתם רצים לסוכן ורוכשים ביטוח אובדן כושר עבודה יש לשים לב אילו ביטוחים יש לכם כבר . אם יש לכם פוליסות נוספות כמו מנהלים או פנסיה או ביטוח חיים  – יתכן שיש בהם כיסויים שונים החופפים לכיסויים של ביטוח אבדן כושר עבודה החדש שאתם רוצים לקנות – בדקו זא טוב – למנוע כפילויות .

בישול ביתי | בישולים | ספר בישול- בישול

 

בישול

תחום הבישול זהו תחום אשר ניתן לומר שהוא בעל ערך רב

אנשים רבים הולכים ללמוד קורסים של בישול משום שהם רוצים ללמוד כיצד מכינים תבשילים ומאכלים שונים אשר אינם ידעו להכין אותם טרם לימודי הבישול

ואכן לשם כך מתקיימים קורסים רבים של בישול אשר מאפשרים לאדם להגיע וללמוד זאת

אדם אשר מגיע ללמוד את תחום הבישול יכול להיות אדם אשר רוצה להתקדם בכך ולהפוך להיות שף מקצועי במסעדות וכן ישנם כאלה אשר לומדים זאת בכדי שהם יוכלו לדעת לבשל לביתם אוכל טעים ומובחר

נשים רבות אשר רוצות לבשל לבני משפחתם מאכלים טעימים מתמקדות מספר שעות בבישול על מנת שהאוכל יצא טעים ומשביע

תחום הבישול הוא תחום אשר תפס המון כיוונים חדשים גם במסעדות ואכן כיום ישנם מסעדות רבות אשר מתהדרות בסגנונות הבישול הייחודים במיוחד עבורה

בישול מתרבויות ועדות שונות, בישול טבעוני, צמחוני, פלאוליטי, בישול מולקולרי ועוד סגנונות רבים של בישול

כיום הבישול הוא דבר אשר מכינים אותו כמעט בכל בית

הבישול נעשה באמצעות מצרכים שונים, כאשר הולכים לערוך קניות בסופר ובחנויות המזון ניתן לרכוש את המוצרים הרלוונטיים ביותר עבורכם

כיום ישנם אף תוכניות בישול רבות אשר מאפשרות ללמוד באמצעותם בישולים שונים וייחודים

בישול הנעשה על ידי שפים מקצועיים יכול להיות הדרך הטובה ביותר בכדי להעניק לצופה את כל הידע.

הבישול זה למעשה חוויה אחת מתמשכת, ישנם כאלו אשר אוהבים מאד לבשל וישנם כאלו אשר אוהבים פחות לבשל, אך אין ספק שזוהי מעין אטרקציה וחוויה

האוכל והבישול זה תהליך אשר פותח לאדם את הראיה, שמיעה, טעם, ריח, ומימוש

למעשה ניתן לומר שכל החושים שלמו משתתפים במהלך הבישול, בין אם זה היצירתיות והדמיון ועל כן ניתן לראות שפעמים רבות מתרחש מצב אשר לא יודעים מה לבשל או כיצד לבשל ועל פי רעיונות עצמאיים מצליחים ליצור ולהכין מאכל משובח וטעים

בהתאם להתפתחות עולם הבישול, קיימים גם מכשירים, אביזרים ואמצעים חשמליים או ידניים שעושים את הבישול פשוט יותר וזמין לכל אחד

את אותם מכשירים ניתן לרכוש בחנויות המוכרות כלים למטבח

איך בוחרים צעיפים ? שאלה מעניינת

צעיפים במבצע | בגדי חורף | צעיף – צעיפים

החורף בא ועימו הגשם הקור , והברד – ואנו ניגשים לחנויות הבגדים להצטייד – מעילים , צעיפים , כובע גרב , גרבי צמר – הרי קררר .

איך בוחרים צעיפים ? שאלה מעניינת . יש כל מיני סוגי צעיפים – יש את הצעיפים האלו מצמר רך , יש צעיפים עבים , דקים . צעיפים שנטי , צעיפים מודרניים – וואו אפשר להיאבד עם המבחר הרב .

יעל אוהבת צעיפים כאלו ארוכים , מיכל אוהבת כאלו שמחממים חזק – לכל אחד הסגנון שלו – השוק בכל אופן מוצף במגוון רחב של צעיפים – רק לבוא ולבחור .

איך נבחר מעיל ? אילו סוגי מעילים יש ? יש אופנתיים בסגנון ז'קט , פחות עבים פחות מגינים מגשם וברד – אבל נראים שיק , יפים כאלו . יש מעילים דובון , מעיל עבה מאד , מגן מרוח וגשם , בצבא מצטיידים במעילים מסוג זה , אך מודרני זה לא נראה .

ושי כאלו שמשלבים בין השניים , גם שיק , וגם מגן . מעיל גשם איכותי – יתאים יותר לחברים שגרים באזורים קרים וגשומים יותר . אילו שגרים במרכז או באזורים בהם החורף פחות חזק – יוכלו להסתפק במעיל ז'קט .

אופנת הפליזים – גם פותחת את החורף . יש פליז דו צידי , חד צידי , צבעים שונים , חברות שונות , המאפיין את כולם שזה אופנתי , זה נעים ומחמם , וזה משווה מראה יותר גזעי , לאדם שלובש אותו .

מי שרוצה ללכת בחורף כמו ליד התנור בבית , יקנה פליז עבה , מחברה טובה – הוא לא יתחרט .

יש פליזים שהושקו לאחרונה – בהם יש גם כובע נגד גשם .

כובע גרב – וואו , זה בול הולך עם פליז . בחנויות המטיילים השונות ניתן לרכוש – צעיפים , מעילים , כובעי גרב – ועוד שלל מוצרי חורף – כמו נעלי הרים למשל , במחיר אמנם לא הכי זול , אך באיכות גבוהה , ובמראה נעים , שיתן לנו להרגיש חסינים לגשם .

אז איזה כובע גרב נבחר ? יש כובע גרב עם פונפון  – לאנשים עם חיוך , יש כובע גרב בסגנון צבאי – לאנשים שגרים במקומות קרים , ויש מגוון כובעי גרב בסגנון חמוד ואופנתי שגם מחממים וגם מונעים מהגשם להרטיב לנו את הראש .

אז לכו לחנויות , הצטיידו היטב , החורף כבר פה ! בחרו מראה נעים והולם אתכם  – ושיהיה לכם גם חם .